BILLEV PHARMA EAST

Empleo

illev Pharma East has a highly educated and dedicated team of international experts with many years of experience in Pharmaceutical industry.

Contactar con nosotros

BILLEV FARMACIJA VZHOD D.O.O.

Tržaška cesta 202
1000 Ljubljana
Slovenia

Empleo

Sodelavec za registracije (Regulatory Affairs Manager) m/ž

Billev farmacija vzhod d.o.o. je uspešno podjetje z dolgoletno tradicijo, ki posluje v mednarodnem okolju. Smo eksperti na področju registracij, farmako(vigilance), medicinskega svetovanja, ter GxP. Pokrivamo humana in veterinarska zdravila, medicinske pripomočke ter druge izdelke. V svoje vrste vabimo vse, ki jih zanima dinamično in pestro delo na področju registracij.

Opis delovnega mesta:

  • Priprava in vzdrževanje dokumentacije za registracije zdravil in medicinskih pripomočkov
  •  Vodenje nacionalnih in mednarodnih postopkov
  • Priprava vlog v elektronskem formatu: eCTD, VNeeS
  •  Priprava informacij o zdravilu: povzetek glavnih značilnosti zdravila, označevanje in navodilo za uporabo
  • Komunikacija z organi pristojnimi za zdravila, priglašenimi organi in poslovnimi strankami
  • Spremljanje evropske in nacionalne zakonodaje

Od vas pričakujemo:

  • Zaključeno univerzitetno izobrazbo magister farmacije
  • Izkušnje na področju registracije zdravil (vsaj 3 leta)
  •  Obvezno aktivno znanje angleškega jezika
  •  Poznavanje programskega paketa MS Office
  • Komunikativnost, natančnost, dobre organizacijske sposobnosti, sposobnost prilagajanja in delovanja v timu
  •  Strokovnost in samostojnost
  •  Vozniški izpit B kategorije

Nudimo vam:

  •  Zaposlitev za 1 leto, s poskusno dobo 6 mesecev in z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas (poln delovni čas)
  •  Takojšen pričetek z delom
  •  Delovanje v delovnih skupinah na evropskem nivoju in sodelovanje z eksperti
  •  Samostojnost pri opravljanju delovnih nalog
  •  Urejen ter prilagodljivi delovni čas ter možnost za osebni razvoj

Če izpolnjujete pogoje, ki so navedeni v oglasu, nam pošljite svoj življenjepis, kratko motivacijsko pismo in kontaktne podatke na elektronski naslov billeveast@billeveast.com do 10.09.2022.

Za kakršne koli dodatne informacije nas lahko pokličete na telefonsko številko: 01 23 22 095.

Billev farmacija vzhod d.o.o., Tržaška cesta 202, 1000 Ljubljana, www.billeveast.com